Kontakt

Tel: 031-49 53 50
Fax: 031-49 53 51
info@rimab.com

Eller lämna dina uppgifter så tar någon av våra medarbetare kontakt med dig.

Medarbetare

Lennart Bäckman

VD

lennart@rimab.com

Johan Wahlborg

Operativ Chef

johan.wahlborg@rimab.com

Camilla Jansson

Ekonomi

camilla@rimab.com

Bjarne Larsson

HR-ansvarig

bjarne@rimab.com

Hans Bäckman

Inköpsansvarig

hans@rimab.com 

Selma Omerovic

Regionansvarig Servicechef Göteborg

selma@rimab.com

Pål Lövoll

Servicechef Göteborg med omnejd

pal.lovoll@rimab.com

Camilla Berndtsson

Driftledare

camilla.berndtsson
@rimab.com
 

Cattis Bäckman

Ekonomiassistent

cattis@rimab.com  

Tomasz Naguszewski

Regionansvarig Servicechef  – Region mellan/Skövde

tomasz@rimab.com 

Niklas Dahlgren

Arbetsledare – Region mellan/Skövde

niklas.dahlgren@rimab.com

Mattias Lönnback

Regionansvarig Servicechef Norr/Umeå

mattias@rimab.com

Agneta Jovanovic

Arbetsledare Aréna och Evenemang Göteborg

agneta.jovanovic@rimab.com

Emilio Hjelm

Arbetsledare Norr/Umeå

emilio.hjelm@rimab.com

Jonas Forsberg

Arbetsledare Norr/Umeå

jonas.forsberg@rimab.com

Region Syd – HQ

Tel: 031-49 53 50

Rimab Facility Service AB
Bäckstensgatan 9
431 49 Mölndal

Visa på karta

Region Norr

Tel: 031-49 53 50

Rimab Facility Service AB
Kronoskogsvägen 6b
903 61 Umeå

Visa på karta

Region Väst

Tel: 031-49 53 50

Rimab Facility Service AB
Kavelbrovägen 2
541 36  Skövde

Visa på karta

Jobba hos oss

Vi arbetar hårt för att Rimab ska vara en attraktiv arbetsgivare. Ett företag där det finns utvecklings- och karriärmöjligheter så att vi får behålla alla duktiga och ambitiösa människor som jobbar hos oss. Vårt serviceutbud utvecklas kontinuerligt inom varje område och vi är noga med att de anställda utvecklas med oss. Ofta genom utbildning, externt och internt. Rimab önskar genom ett motiverande och medarbetarorienterat ledarskap skapa en personalpolitik, som är baserat på öppenhet, ärlighet och eget ansvar.

Skicka in ditt CV till oss

För att anmäla dig som sökande behöver du bara skicka in CV, dina kontaktuppgifter samt motivera varför du vill arbeta hos oss till jobb@rimab.com.