Eller lämna dina uppgifter så tar någon av våra medarbetare kontakt med dig.

Medarbetare

Helena Ahldén

CEO – VD

helena.ahlden@rimab.com

Mats Arkemar

Försäljningsansvarig

mats.arkemar@rimab.com

Jessica Adolfsson

Redovisningsekonom

jessica.adolfsson@rimab.com

Bjarne Larsson

HR & Inköp

bjarne.larsson@rimab.com

Pål Lövoll

Kvalitet-, miljö och arbetsmiljöansvarig

pal.lovoll@rimab.com

Selma Omerovic

Regionansvarig Servicechef Göteborg

selma@rimab.com

Mersiha Aganovic

Arbetsledare Göteborg

mersiha.aganovic@rimab.com

Edisa Adrovic

Arbetsledare Göteborg

edisa.adrovic@rimab.com

Patricio Palma

Driftansvarig ”specialen” Göteborg

patricio.palma@rimab.com

Tomasz Naguszewski

Regionansvarig Servicechef – Skövde/Skaraborg

tomasz@rimab.com 

Aras Salih

Arbetsledare Skaraborg

aras.salih@rimab.com

Mattias Lönnback

Regionansvarig Servicechef – Norr/Umeå

mattias@rimab.com

Emilio Hjelm

Arbetsledare Norr/Umeå

emilio.hjelm@rimab.com

Kim Carnérus

Arbetsledare Norr/Umeå

kim.carnerus@rimab.com

Sebastian Huhtala

Arbetsledare Öst/Västerås

sebastian.huhtala.rimab.com

Camilla Berndtsson

Kundvårdare Göteborg (Föräldraledig)

camilla.berndtsson
@rimab.com
 

Styrelse

Hans Bäckman

Lennart Bäckman

Bjarne Larsson

Region Syd – HQ

Tel: 031-49 53 50

Rimab Facility Service AB
Bäckstensgatan 9
431 49 Mölndal

Visa på karta

Region Norr

Tel: 090-317 70

Rimab Facility Service AB
Kronoskogsvägen 6b
903 61 Umeå

Visa på karta

Region Väst

Tel: 031-49 53 50

Rimab Facility Service AB
Drottninggatan 17
541 50 Skövde

Visa på karta

Region Öst

Tel: 021-444 01 14

Rimab Facility Service AB
Fallhammargatan 1B
721 33 Västerås

Visa på karta

Jobba hos oss

Vi arbetar hårt för att Rimab ska vara en attraktiv arbetsgivare. Ett företag där det finns utvecklings- och karriärmöjligheter så att vi får behålla alla duktiga och ambitiösa människor som jobbar hos oss. Vårt serviceutbud utvecklas kontinuerligt inom varje område och vi är noga med att de anställda utvecklas med oss. Ofta genom utbildning, externt och internt. Rimab önskar genom ett motiverande och medarbetarorienterat ledarskap skapa en personalpolitik, som är baserat på öppenhet, ärlighet och eget ansvar.

Följ oss på Rimab